Ga door naar hoofdinhoud
Word lid van de reparatiegemeenschap - Account aanmaken

Deze vertaling is door een computer gegenereerd en is nog niet door iemand nagekeken. Spreek je deze taal? Bekijk het hier.

iBook G3 12" ventilator vervangen

Wat je nodig hebt

    1. iBook G3 12" ventilator vervangen, Batterij: stap 1, afbeelding 1 van 1
      • Gebruik een munt om de batterijvergrendelingsschroef 90 graden met de klok mee te draaien.

      • Til de batterij uit de computer.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    1. iBook G3 12" ventilator vervangen, Onderste behuizing: stap 2, afbeelding 1 van 1
      • Je laptop zou er ongeveer zo uit moeten zien.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    2. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 3, afbeelding 1 van 1
      • Gebruik een pin (of wat je maar wilt) om de drie rubberen voetjes uit de onderste behuizing te verwijderen.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    3. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 4, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de drie zojuist zichtbaar geworden kruiskopschroeven van 5,2 mm.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    4. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 5, afbeelding 1 van 1
      • Gebruik een spudger of een kleine platte schroevendraaier om de drie metalen ringen die de schouderknoppen bevatten omhoog te wippen.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    5. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 6, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de ene 10 mm en twee 20 mm inbusschroeven met een 2 mm inbussleutel. Als alternatief volstaat een T8 Torx-schroevendraaier.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    6. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 7, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de twee kruiskopschroeven van 4,2 mm aan weerszijden van de batterijcontacten.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    7. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 8, afbeelding 1 van 1
      • Haal diep adem. Er komen lastige tijden aan, maar we beloven dat de onderbehuizing eraf komt.

      • Duw de dunne randen van de onderbehuizing rondom het batterijcompartiment naar binnen, buig ze voorbij de lipjes en til vervolgens op om die hoek van de onderbehuizing los te maken.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    8. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 9, afbeelding 1 van 1
      • Er zit een sleuf op de wand van het batterijcompartiment die de behuizing aan de onderzijde op zijn plek vergrendelt. Gebruik een kleine platte schroevendraaier om de onderste rand van de sleuf naar buiten te wippen en trek de onderste behuizing omhoog om de sleuf los te maken van de vergrendellipjes die hem vasthouden.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    9. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 10, afbeelding 1 van 1
      • Ga met een spudger langs de naad tussen de onderkant en de bovenkant aan de voorzijde van de computer om de vergrendellipjes los te maken die de onderkant op zijn plek houden. Trek de onderkant omhoog en blijf indien nodig de spudger gebruiken totdat je drie duidelijke klikken hoort.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    10. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 11, afbeelding 1 van 1
      • Blijf met de spudger rondom de rechtervoorhoek werken. Er zitten twee lipjes aan de poortzijde van de computer, één bij de voorhoek en één bij de audio-uitgang.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    11. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 12, afbeelding 1 van 1
      • Zodra de voor- en zijkanten van de onderbehuizing los zijn, draait u de computer zodat de achterkant naar u toe wijst en trekt u de onderbehuizing omhoog en naar u toe totdat de lipjes aan de achterkant loskomen (het kan helpen om de behuizing voorzichtig heen en weer te bewegen).

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    12. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 13, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de kleine vette veertjes met witte plastic dopjes aan weerszijden van de batterijcontacten.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    1. iBook G3 12" ventilator vervangen, Onderste schild: stap 14, afbeelding 1 van 1
      • Je laptop zou er ongeveer zo uit moeten zien.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    2. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 15, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de vijf 5,8 mm kruiskopschroeven van het onderste schild.

      • Pel de gele tape en de folie-afscherming die in de afbeelding is omlijnd los.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    3. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 16, afbeelding 1 van 1
      • Til het onderste schild eraf.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    1. iBook G3 12" ventilator vervangen, Ventilator: stap 17, afbeelding 1 van 1
      • Je laptop zou er ongeveer zo uit moeten zien.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

    2. iBook G3 12" ventilator vervangen: stap 18, afbeelding 1 van 1
      • Verwijder de enkele kruiskopschroef aan de linkerkant van de ventilator (er kunnen twee schroeven zijn).

      • Til de ventilator uit zijn behuizing en koppel deze los van het logic board.

      Vraag FixBot

      Voeg opmerking toe

Conclusie

Volg deze instructies in omgekeerde volgorde om je apparaat weer in elkaar te zetten.

Annuleren: ik heb deze handleiding niet afgemaakt.

6 andere personen hebben deze handleiding voltooid.

Bijgevoegde documenten

iRobot

Lid sinds: 09/24/09

1 Reputatie

632 handleidingen geschreven

0Gids Commentaar

Voeg opmerking toe

Weergavestatistieken:

Afgelopen 24 uren: 3

Afgelopen 7 dagen: 10

Afgelopen 30 dagen: 43

Altijd: 10,057