« Terug naar alle verhalen

Çok Kolay oldu - It was Really very very Easy

orc3 -

iPhone 4S

iPhone 4S Battery Replacement

iPhone 4S Battery Replacement

10 - 30 minuten

Moderate

Mijn probleem

Original Battery was dead. Have to be replaced. Telefonun bataryası %80'deyken telefon kapanıyordu. Sürekli şarj kablosu ile gezmek gerekiyordu.

Mijn oplossing

Video helped a lot. There was a little pin told in the video. Also tools sent with the kit is very helpful. I don't need anything else. Easily and without any scratch I replaced the battery in a min. Also tested the new battery. Charge recycle 2 times. It is really new and working well. Satisfying and trustworthy.

Video'daki yönergeleri takip ettim. Ufak bir pin vardı dikkat edilmesi gereken. Video'da anlattığı için kolayca çözdüm. Beraberinde gönderilen tornavida seti de çok işime yaradı. Değişim sonrası bataryayı test ettiğimde sadece 2 kere test için şarj edilmiş olduğunu gördüm. Tatmin edici ve güven verici bir değişim oldu.

Mijn advies

I couldn't trust batteries sold in Turkey. So I bought from ifixit. Now I am happy and satisfied with the results.

Türkiye'de satılan ucuz ve pahalı bataryalara güvenemedim. Telefon elimde ya da kulağımda patlasın istemiyorum. Biraz kargo süresi uzun geldi. (20-25 günü buldu) Ama beklediğime değdi. 80-85TL kargo dahil ücreti. Türkiyede 60-70TL'ye iyi batarya sattığını söyleyenler var. Değişimle birlikte 150 gibi bir fiyat veriyorlar.

iPhone 4S Replacement Battery afbeelding
iPhone 4S Replacement Battery

$16.99

« Terug naar alle verhalen

0 Opmerkingen

Voeg opmerking toe