Sixth iteration of Apple iPhone, announced on September 12, 2012. Repair of this device is similar to the previous models, requiring screwdrivers and prying tools. Available as GSM or CDMA / 16, 32, or 64 GB / Black or White.

3297 Vragen Bekijk alle

Telefonum boşta dururken bile sarjı azalıyor ne yapmam gerekir?

8 ay önce cin malı bi batarya alarak telefonuma taktım ancak simdi sarjı çok cabuk bitiyor ve erkenden kapanıyor ayrıca boştayken bile şarjı azalıyor ne yapmalıyım ?

Beantwoord! View the answer Dit probleem heb ik ook

Is dit een goede vraag?

Score 2

Commentaar:

Merhaba bende de bunun aynısı vardı

Cihaz İLE bırakın oyun oynamayı yada konuşmayı, internet de azıcık gezinirken bile bitiyordu, sonraları ofisteki masamda durup dururken şarj azalmaya başladı, nerdeyse 6 ay falan, sürekli powerbank ile gezmek yada ofiste sürekli masamda şarj etmek zorunda kaldım, sonra internetde gezinirken ve forumlara bakarken tabikiii de www.google.com üzerinde yaptığım deriiiiin araştırmalar sonucu, oturduğum semte yani Göztepe ye yakın olan telefoncuları araştırdım, Kadıköy Söğütlüçeşmede cepmarket diye bir Teknik Servis buldum, tahmini 10,15 dakikada pilimi yenisi ile değiştirdiler ve garanti kartı verdiler, şimdi hala o batarya İLE yaşantımı devam ettiriyorum

door

CEPMARKET Kadıköy için Google da harita var, yazarsan çıkar, bilgine kardeş

door

Cihazınız'ın şarj entegresi test edilip gerekli kontroller yapıldıktan sonra detaylı bilgi verilir.Bu hata genellikle bataryadan kaynaklanıyor fakat şarj takılı iken kullanmaktan ve araç şarjı yalnış kullanımından dolayı entegre arızası oluşabiliyor.

door

Een opmerking toevoegen
Verspreid de kerstsfeer
Krijg 12€ korting op je aankoop van 50€ of meer met de code FIXMAS12
Verspreid de kerstsfeer
Krijg 12€ korting op je aankoop van 50€ of meer met de code FIXMAS12

4 Antwoorden

Gekozen oplossing

Merhaba Samed,

Takip this kılavuzu. Size gerekli araçları, pili ve pili değiştirmek için gerekli adımları göstermektedir.

Telefonunuz hala çok hızlı pili yakar, muhtemelen bir yetenekli mikro lehim onarım teknisyeni tarafından değiştirilmesi gereken bir ölüyor U2 IC var.

Bu telefon kötü yanı davranmasına neden olabilir, çünkü telefonunuz sıvı dökülme / hasar veya güçlü damla tabi olduğunu varsayarak yaşıyorum.

Hi Samed,

Follow this guide. It shows you the needed tools, the battery, and the steps needed to replace the battery.

If your phone still burns the battery very fast, you probably have a dying U2 IC that needs to be replaced by a skilled micro soldering repair technician.

I am assuming that your phone was not subject to liquid spill/damage or strong drop, because those may cause your phone to behave badly as well.

Was dit antwoord nuttig?

Score 4
Een opmerking toevoegen

Samed, çin malı bataryalar öyle oluyor. Orjinal batarya kullanman sorunu çözecektir.

Samed, non-original battaries may cause this problem. If you use original parts you won't have this problem anymore.

Was dit antwoord nuttig?

Score 1
Een opmerking toevoegen

Orijinal batarya kullanmaya başlayın. Ek olarak sorun devam ediyorsa eğer cihazın akım değerlerinin ölçülmesi konuyla ilgili kesin çözüm sunacaktır. Dilerseniz batarya ile ilgili olarak size yardımcı olabiliriz

Was dit antwoord nuttig?

Score 0
Een opmerking toevoegen

Telefonun orjinal bataryası olması lazım tam performans ve verim alabilmen için. Çin malı şarj da kullanmamaya özen gösterin

Was dit antwoord nuttig?

Score 0
Een opmerking toevoegen

Voeg je antwoord toe

Samed zal eeuwig dankbaar zijn.
Weergavestatistieken:

Afgelopen 24 Uren: 2

Afgelopen 7 Dagen: 18

Afgelopen 30 Dagen: 61

Altijd: 674